شرایط بازگشت کالا

اولین هدف کالاسود رضایت کامل شما می باشد. به این منظور امکان بازگشت کالاهای مجاز تا 7 روز از زمان تحویل امکان پذیر است. برای بازگشت کالا ابتدا با تیم خدمات مشتریان کالاسود تماس بگیرید. تیم ما ابتدا شرایط برگشت کالای مدنظرشما را کامل توضیح خواهند داد،اطلاعات شما را ثبت کرده و فرایند برگشت کالا آغاز می شود. مشتریان عزیز شهرستان کالای موردنظررا به همراه فاکتور ازطریق پست، به آدرس انبار کالاسود برگشت خواهند داد. فقط برای شهر تهران، امکان جمع آوری کالای بازگشتی در محدوده زمانی مجاز برای کالاهای مجاز،توسط سرویس حمل کالاسود وجود دارد. به این منظور، از طرف تیم ارسال باشما برای هماهنگی زمان تماس خواهند گرفت.

کالاهای قابل عودت و تعویض

1. کالاهای دارای نقص فنی

2. کالاهایی که مشخصات فنی آنها با موارد ذکر شده در سایت مغایرت دارد.

3. کالاهایی که مشخصات ظاهری آنها با اطلاعات درج شده در سایت تطابق ندارد.

4. کالاهای تاریخ مصرف گذشته

 

     شرایط بازگشت کالای دیجیتال و الکترونیکی

  • لطفا جهت جلوگیری از بروز هرگونه سوء تفاهم احتمالی، هنگام تحویل کالا، حتما موارد ذیل را رعایت فرمایید:

1- مشتری موظف است هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده (مدل، رنگ، ظرفیت و گارانتی درج شده در سفارش) را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.

توجه:در صورتیکه مشتری بدون تطبیق دادن سفارش با کالا، آن را از بسته بندی اولیه خارج نماید،حتی در صورت مغایرت امکان عودت وجود ندارد.

2- مشتری موظف است در هنگام تحویل گرفتن سفارش، تمام کالاهای سفارش داده شده خود را از نظر ظاهری کنترل نماید (کالا از تمام جنبه های ظاهری بررسی گردد و در صورتیکه فاقد هر گونه ایراد ظاهری باشد، تحویل گرفته شود). هنگامیکه کالا تحویل ظاهری گرفته می شود، فروشگاه دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت.

تبصره: در مواردی که کالا از نظر ظاهری سالم نباشد،فروشگاه بلافاصله کالا را برای مشتری تعویض و در صورتیکه موجودی آن تمام شده باشد،به صلاحدید مشتری کالا را با مدل مشابه تعویض یا وجه مشتری را عودت می نماید. در این حالت مشتری هیچگونه هزینه مازادی پرداخت نخواهد کرد.

تبصره: کالاهایی که در رسید تحویل آن قید شده است که نباید از بسته بندی خارج گردد (مانند:کولر گازی، تلویزیون، سینما خانگی و ...)، از این مورد مستثنی هستند. در این مواردمشتری صرفاً می بایست سلامت بسته بندی کالا را بررسی و آن را تحویل بگیرد. چنانچه بسته بندی دارای مشکل یا ایراد باشد و نشان از ضربه خوردگی یا مشکلات احتمالی داشته باشد، مشتری باید از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.

3- درصورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد فنی، مشکل نرم افزاری باشد، می بایست ظرف مدت 7 روز از تاریخ تحویل کالا به خدمات مشتریان کالاسود اطلاع داده شود. پس از اطلاع مشتری و پیگیری تیم خدمات مشتریان و درصورت تایید کارشناس فنی مبنی بر بازگرداندن کالا، شما می توانید کالای خود را طبق شرایط ذکر شده در فرآیند بازگشت کالا، بازگردانید. هنگامی که کالای شما به تیم کارشناسی فنی تحویل داده شود، بررسی صورت گرفته و نتیجه از طرف تیم خدمات مشتریان به شما اعلام می گردد.

  • در این حالت، باتوجه به نوع مشکل کالا، به یکی از سه حالت ذیل به شما پاسخ داده خواهد شد:

1- درصورتی که خرابی ذاتی باشد، کالای معیوب با کالای سالم جایگزین و برای مشتری ارسال می شود یا درصورت ناموجود بودن، مبلغ کالا به مشتری عودت داده خواهد شد..

2- درصورتی که خرابی ناشی از استفاده نادرست مشتری باشد، مورد تایید کالاسود نبوده و همانکالا مجددا برای مشتری ارسال می گردد دراین صورت کلیه هزینه های جابجایی به عهده مشتری می باشد..

3- درصورتی که اختلال، ناشی از ایرادهای جزئی و نرم افزاری قابل رفع با بروزرسانی و تنظیمات مجدد باشد، کالای شما توسط کالاسود به گارانتی تحویل داده شده و پس از اطمینان از اصلاح و سلامت دستگاه، به شما عودت داده می شود. خواهشمنداست توجه فرمایید که پس از زمان 7 روز، کالاسود هیچ گونه مسولیتی در قبال کالای خریداری شده ندارد و شما می توانید شخصا درخواست خود را از شرکت گارانتی کننده پیگیری نمایید.

در موردکالای دیجیتال و الکترونیک، اگر کالا سالم و دقیقا مطابق سفارش باشد، به هیچ عنوان پس گرفته نمی شود.

کالاهای غیرقابل تعویض

                        1. کالاهایی که شماره سریال آنها با محصول ارسال شده توسط تولیدکننده مطابقت نداشته باشد.

                        2. لوازم مرتبط با پوست سر مانند سنجاق سر

                        3. کالاهایی که در معرض حرارت، نور آفتاب و سایر شرایط غیرمجاز ذکر شده در برگه گارانتی قرار گرفته باشند.

                        4.  نرم‌افزارهایی که برای تعداد محدودی از کاربران قابل نصب هستند.

                        5. هدیه، اشانتیون و لوازم جانبی مازاد که توسط فروشنده به عنوان هدیه ارسال شده است و پولی بابت آنها پرداخت نشده است.

                        6. لباس زیر،‌حوله، لوازم اصلاح و سایر لوازم شخصی.

                        7. لباس‌های بدون برچسب و یا دارای لیبل مخدوش

  • درمورد پوشاک بانوان، آقایان و کودکان، در صورت مطابقت نداشتن کالا با سفارش، زدگی یا پارگی، مناسب نبودن سایز ، راضی نبودن از کیفیت ، بدون اینکه برچسب کالا جداشده باشد، بدون بوی عطر، بدن و کاملا مطابق بسته ارسالی تا قبل 7 روز می توانید کالای خود را با هماهنگی تیم خدمات مشتریان برگشت دهید .
  • لوازم آرایشی و بهداشتی، کتاب، اسباب بازی، لباس زیر و عطر به هیچ عنوان به دلیل موارد بهداشتی قابل برگشت نمی باشد. همچنین در مورد زیور آلات، امکان برگشت گوشواره وجود ندارد. خمیر بازیو لوازم التحریرغیرقابل برگشت می باشد.
  • کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند (مانند کالاهای مصرفی مانندکارتریج و جوهر چاپگر) دارای گارانتی اصالت بیان شده و سلامت فیزیکی هستند و مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالاسودنمی‌شوند. همچنین اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف کالاسود همراه سفارش ارسال شده‌اند،مشمول 7 روز ضمانت تعویض نیستند..
  • اگر در هنگام تعویض،کالا از تخفیف خارج شده باشد قیمت کالای تعویضی جدید بدون تخفیف محاسبه خواهد شد.