0

نکاتی درباره انتخاب پوشک بچه

پوشک بچه مناسب کدام است؟

    

        

راحتی کودک با خرید پوشک بچه مناسب  http://kalasood.comآسودگی خاطر مادر و سلامتی کودک با انتخاب درست پوشک بچه  http://kalasood.comخرید پوشک متناسب با وزن کودک http://kalasood.com

یکی از دغدغه‌های اساسی مادران جوان، انتخاب مناسب‌ترین پوشک برای فرزند دلبندشان است.

کمتر مادرانی هستند که بدون هیچ اطلاعات و بررسی و صرفاً بر اساس پیشنهاد فروشنده اقدام به انتخاب و خرید پوشک کنند. بی شک راحتی کودک و امنیت خاطر مادر از مهم‌ترین مسائل مربوط به انتخاب پوشک است و ما نیز به منظور کمک به مادران عزیز چند نکته را یادآوری می‌کنیم.

هنگام خرید دقت کنید که پوشک حجم کمی داشته باشد تا کودک به راحتی بتواند حرکت کند. این مسأله در مورد کودکان سن 6 تا 8 ماه اهمیت بیشتری پیدا می‌کند زیرا ممکن است حجم زیاد پوشک، نشستن کودک را دچار اشکال کند.

شکل آناتومیکی پوشک باید با کودک شما تناسب داشته باشد. البته توجه به سایز پوشک و ابعاد بدن کودک و نیز دقت به تغییر به موقع سایز همزمان با رشد سریع کودک نیز ضروری است .

برخی پوشک‌ها ضد حساسیت هستند و از الیاف کتان، سالم و بی‌ضرر و تسکین‌دهنده پوست ساخته شده‌اند. بدیهی است انتخاب این نوع پوشک‌ها اولویت بیشتری دارد.

از دیگر نکات اساسی می‌توان به قدرت جذب پوشک‌ها اشاره کرد. چنانچه پوشک قدرت جذب بالایی داشته باشد، حتی بعد از استفاده سطح داخلی آن خشک به نظر می‌رسد.

چنانچه خواهان آسودگی بیشتر فرزندتان هستید از پوشک‌هایی استفاده کنید که دارای لایه تنفسی و عاری از لاتکس هستند.

از جمله سایر ویژگی‌هایی که سازندگان این محصولات در نظر گرفته‌اند ، نوارهای رنگی برای جذب مضاعف و همچنین کرم نرم‌کننده و ضد سوختگی و مواد آنتی باکتریال است که توجه به این نکات نیز خالی از لطف نمی‌باشد. برخی از پوشک‌ها نیز معطر بوده و رایحه دلنشینی دارند و بدین ترتیب طرفداران خود را افزایش داده‌اند.

امروزه تقریباً تمامی انواع پوشک‌ها دارای باندهای الاستیکی دور کمر هستند و برای هر نوع شرایطی طراحی شده‌اند. این پوشک‌ها با دستگاه‌های تمام اتوماتیک و کاملاً بهداشتی تولید می‌شوند.

کناره‌های ارتجاعی و نوارهای قلاب‌دار به جای چسب‌های قدیمی نیز از دیگر ویژگی‌هایی است که یک پوشک را کاندید انتخاب شما می‌کند. باید دانست که پوشک انتخابی شما می‌بایست خواب راحتی برای کودک و آسودگی خاطر را برای مادرش به ارمغان بیاورد و با محیط زیست سازگار و هماهنگ باشد.بلاگ های مرتبط با برچسب ها

نظرات

ایجاد شده در 2017-10-24 21:03:53 ارسال شده توسط zakaria jahan لینک نظر
مرسی عالی بود

نظرتان را بنویسید

Bank-Mellat   Bank-Saman